במוסך, ואין זה משנה אם הוא משרת לקוחות של טויוטה, הונדה, מיצובישי, פורד, רנו או כל מותג רכב אחר, נדרשים כלי עבודה מאיכות מעולה. לצורך תיקון רכבים חשמליים או בעלי מנועי בעירה פנימית נדרשים שאינם ידניים. כלים ידניים אינם מהווים תחליף לפתרונות חשמליים. בעזרת הכלים החשמליים ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות, תיקון, שיפוץ, החלפת מנועים, שיפורים במערכות שונות או איתור תקלות, במהירות, בצורה הרבה יותר נוחה ועם מינימום מאמץ.

מדחסי אוויר ומברגות איכותיות

תוכן עניינים

בין כל אותם כלי עבודה חשמליים שמומלצים לשימוש בכל מוסך ניתן לציין מדחסי אוויר ומברגות איכותיות. בעזרת המדחסים שמתאימים למוסכים ניתן לדאוג ללחץ תקין בצמידים, לבצע פעולות ניקוי ופעולות נוספות. על ידי שימוש במברגות איכותיות ניתן לבצע ללא קושי פירוק של חלקים שונים, במערכת המנוע, בגיר, צירים ומכלולים נוספים. לאחר החלפת החלקים, השיפוץ או התיקון, המברגה תשמש להחזרת הברגים למקומם, ללא קושי.

משאבות מגוונות

Fast 300 269x269במוסכים נדרשים לבצע פעמים רבות שאילות של נוזלים, שמנים ומרכיבים אחרים שמחייבים החלפה. כך לדוגמא נדרשות משאבות של סוגי דלק, בנזין, סולר, שמן מנוע, שמני סיכה אחרים. הכלי החשמלי הנדרש מטבעו לפעולות מהסוג הזה הינו משאבה חשמלית. ראוי לציין כי ישנן משאבות מסוגים שונים הנבדלות אלה מאלה במנגנון ההפעלה ובחומרים שהן יכולות לשאוב. משאבות פשוטות יחסית מאפשרות לרוקן למשל שמנים לתוך מכל חיצוני. ישנן משאבות שעושות שימוש בדיאפרגמות או סננים שונים. משאבות מסוג נוסף יודעות לטפל בחומרים כגון גריז ואחרים.

ג'קים, ליפטים וציוד להרמה

על מנת לבצע תיקונים שונים ברכב או בדיקות בחלקו התחתון, נעשה שימוש בכלים שונים שמסוגלים להרים משקלים כבדים. חלק מהכלים מבוססים על מנגנונים חשמליים ואחרים משולבים עם מכלולים פנאומטיים ואחרים. בבחירה של כלים מהסוג הזה יש לבדוק מהן רמות העומס המקסימליות ואילו סוגים של רכבים ניתן להרים בעזרתם. נעשה שימוש גם בציוד נלווה כגון ג'קים ופתרונות נוספים שהופכים את הפעילות היום יומית לאפקטיבית במיוחד.

ציוד לטיפול בגז

מערכת המיזוג בכלי הרכב מטופלת גם היא במוסכים, באופן שגרתי. לצורך טיפול יש צורך לעיתים לבצע ריקון של גז, מילוי גז ומיחזור של גזים שאסור לשחרר לאוויר. טיפול מסוג זה נעשה לא באמצעות כלים ידניים אלא על ידי שימוש במכונות משוכללות, שעומדות בתקנים ומתאימות לפעולה מהסוג הזה.

כלים וציוד לבדיקת מערכות חשמל

כלי עבודה נוספים שבהם עושים שימוש במוסכים אלה למעשה מכשירים לבדיקה של מערכת חשמליות ופיוזים. במידה וישנה תקלת חשמל יש צורך לבדוק את המתח ולזהות את מוקד התקלה על ידי בדיקות שונות. כלים וציוד לבדיקות של מערכת החשמל ברכב כוללים מדי מתח, ציוד לבדיקת התנגדות ואמצעים נוספים לבדיקות ובקרה, זיהוי תקלות בחיישנים וכיוצא בזה.

יש להתחבר למערכת כדי לכתוב תגובה.
תפריט
Call Now Button