מגבה לרכב

מגבה לרכב

מגבה לרכב

מכשיר קטן יחסית אך עדיין חשוב מאוד בכל מוסך באמצעות מגבה לרכב נוכל להרים כלי רכבי עד משקל מסוים אותו יכול לשאת הג'ק. בדרך כלל מדובר במכשירים מתקדמים המקבילים לג'ק הידני שכל בעל רכב מחזיק בבגאז' במקרה של פנצ'ר והצורך להחליף גלגל, אולם כאן מדובר במגבה רכב גדול ומאסיבי יותר שיכול להתאים למגוון כלי רכב בגדלים ומשקלים שונים. בכל מוסך חשוב שיהיה מגבה לצרכים שונים ובמוסכים קטנים אפילו משתמשים במגבים הידראולים במקום בליפטים גדולים ובכך חוסכים מקום באזור העבודה.

סוגים שונים של מגבה לרכב:

כמו כל ציוד ומכשור למוסכים וציוד טכנולוגי בכלל יש סוגים רבים ושונים של מגבה לרכב. תוכלו למצוא ג'ק הידראולי, ג'ק חשמלי, ג'ר גירים, ג'ק ידני, תומכים לג'ק ועוד. הרעיון מאחורי הג'ק הוא לייצר הרמה של כלי הרכב בצורה בטוחה כאשר חלק ההנפה של הג'ק נתפס בחלק תחתון ויציב של הרכב ומאפשר את ההרמה שלו. אנו מכירים פעולה זו בעיקר כאשר יש פנצ'ר בגלגל הרכב ויש להחליפו אך לעתים רבות ייתכן ונתקלתם בג'ק מסוג זה במחסנים, מפעלים או אפילו בצבא. מדובר ב- מגבה רכב פופולרי וחשוב מאוד, אינו תופס הרבה מקום בדרך כלל, נוח לשימוש ומגיע במגוון גדלים שיכולים לשאת משקלים שונים.

היתרונות של מגבה לרכב במוסך שלכם:

  • מוסך קטן? – מגבהים לרכב במוסך קטן יכולים לחסוך לעתים רבות את הצורך בליפט. כמובן שזה תלוי בסוג השירותים שהמוסך מספק. ישנם מוסכים קטנים המספקים שירותי התקנת מכשור וציוד לרכב, החלפה ותיקון גלגלים או ביצוע של תיקונים קטנים ברכב. כאשר יש צורך בטיפול המצריך את הרמת הרכב המוסך בכל מקרה יצטרך ליפט.
  • הספקת שירותים נוספים – בכל מוסך חשוב שיהיה מגבה לרכב שכן מדובר בכלי המאפשר למוסך לספק שירותים נוספים.
  • מגבה רכב הוא מכשיר קטן ולא תופס הרבה מקום אך עדיין יעיל וחשוב בכל מוסך.
  • מגביה במהירות ובבטיחות כלי רכב פרטיים לצורך החלפת גלגל או ביצוע תיקונים מהירים שונים המצריכים הגבהה קלה של הרכב.

איך לבחור מגבה לרכב למוסך שלנו?

ראשית תצטרכו לבחור את מגבה  לרכב בהתאם לסוג כלי הרכב שאתם מספקים להם שירות. אם אתם עובדים רק עם כלי רכב קלים תוכלו להתפשר על מגבה קטן יותר שיכול לשאת עד 1-2 טון. אם אתם זקוקים למגבהים שיכולים לשאת משקלים כבדים יותר יש מגבה לרכב שיכולים לשאת עד 3,5 ואפילו 10 טון. ישנם מגבהים חשמליים וידניים. אנו בחברת עידן ציוד למוסכים נשמח לבדוק ביחד אתכם אילו סוגים מגבהים יכולים להתאים למוסך שלכם. כמה מגבהים תצטרכו בהתאם לכמות העבודה שלכם ואיזה ציוד נלווה ודאי תצטרכו בהתאם. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונציגנו בעל הסמכה מקצועית בתחום טכנאות הרכב ישמח לייעץ לכם ולספק לכם את הגבהים הנדרשים במחיר הטוב ביותר.

בחרו עכשיו מגבה מתוך מגוון הקטלוג הגדול שלנו:

תפריט