תמונה של מגבה לרכבמכשיר קטן יחסית אך עדיין חשוב מאוד בכל מוסך באמצעות מגבה לרכב נוכל להרים כלי רכבי עד משקל מסוים אותו יכול לשאת הג'ק. בדרך כלל מדובר במכשירים מתקדמים המקבילים לג'ק הידני שכל בעל רכב מחזיק בבגאז' במקרה של פנצ'ר והצורך להחליף גלגל, אולם כאן מדובר במגבה רכב גדול ומאסיבי יותר שיכול להתאים למגוון כלי רכב בגדלים ומשקלים שונים. בכל מוסך חשוב שיהיה מגבה לצרכים שונים ובמוסכים קטנים אפילו משתמשים במגבים הידראולים במקום בליפטים גדולים ובכך חוסכים מקום באזור העבודה.

סוגים שונים של מגבה לרכב:

כמו כל ציוד ומכשור למוסכים וציוד טכנולוגי בכלל יש סוגים רבים ושונים של מגבה לרכב. תוכלו למצוא ג'ק הידראולי, ג'ק חשמלי, ג'ר גירים, ג'ק ידני, תומכים לג'ק ועוד. הרעיון מאחורי הג'ק הוא לייצר הרמה של כלי הרכב בצורה בטוחה כאשר חלק ההנפה של הג'ק נתפס בחלק תחתון ויציב של הרכב ומאפשר את ההרמה שלו. אנו מכירים פעולה זו בעיקר כאשר יש פנצ'ר בגלגל הרכב ויש להחליפו אך לעתים רבות ייתכן ונתקלתם בג'ק מסוג זה במחסנים, מפעלים או אפילו בצבא. מדובר ב- מגבה רכב פופולרי וחשוב מאוד, אינו תופס הרבה מקום בדרך כלל, נוח לשימוש ומגיע במגוון גדלים שיכולים לשאת משקלים שונים.

היתרונות של מגבה לרכב במוסך שלכם:

  • מוסך קטן? – מגבהים לרכב במוסך קטן יכולים לחסוך לעתים רבות את הצורך בליפט. כמובן שזה תלוי בסוג השירותים שהמוסך מספק. ישנם מוסכים קטנים המספקים שירותי התקנת מכשור וציוד לרכב, החלפה ותיקון גלגלים או ביצוע של תיקונים קטנים ברכב. כאשר יש צורך בטיפול המצריך את הרמת הרכב המוסך בכל מקרה יצטרך ליפט.
  • הספקת שירותים נוספים – בכל מוסך חשוב שיהיה מגבה לרכב שכן מדובר בכלי המאפשר למוסך לספק שירותים נוספים.
  • מגבה רכב הוא מכשיר קטן ולא תופס הרבה מקום אך עדיין יעיל וחשוב בכל מוסך.
  • מגביה במהירות ובבטיחות כלי רכב פרטיים לצורך החלפת גלגל או ביצוע תיקונים מהירים שונים המצריכים הגבהה קלה של הרכב.

איך לבחור מגבה לרכב למוסך שלנו?

ראשית תצטרכו לבחור את מגבה  לרכב בהתאם לסוג כלי הרכב שאתם מספקים להם שירות. אם אתם עובדים רק עם כלי רכב קלים תוכלו להתפשר על מגבה קטן יותר שיכול לשאת עד 1-2 טון. אם אתם זקוקים למגבהים שיכולים לשאת משקלים כבדים יותר יש מגבה לרכב שיכולים לשאת עד 3,5 ואפילו 10 טון. ישנם מגבהים חשמליים וידניים. אנו בחברת עידן ציוד למוסכים נשמח לבדוק ביחד אתכם אילו סוגים מגבהים יכולים להתאים למוסך שלכם. כמה מגבהים תצטרכו בהתאם לכמות העבודה שלכם ואיזה ציוד נלווה ודאי תצטרכו בהתאם. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונציגנו בעל הסמכה מקצועית בתחום טכנאות הרכב ישמח לייעץ לכם ולספק לכם את הגבהים הנדרשים במחיר הטוב ביותר.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

אחד הדברים המשמעותיים בכל מוסך

    אחד הכלים המשמעותיים ביותר העומדים לרשותם של בעלי מקצוע בתחום הטיפול ברכבים הוא מגבה לרכב או בשמו המוכר והידוע יותר – ג'ק. מדובר במכשיר המאפשר להגביה את הרכב מעל פני הקרקע, עד למצב שבו אפשר לטפל בבעיות מכניות ובתקלות כאלה ואחרות ברכב ללא סיכונים מיותרים ובקלות יחסית. מהו בעצם המגבה עבור הרכב ואיך הוא עובד? על מה חשוב להקפיד כאשר עושים שימוש במגבה? חשוב לקרוא – בשורות להלן נסביר על אחד הכלים החשובים ביותר בעולם הטיפול ברכב..

מה זה בעצם מגבה לרכב ואיך הוא עובד

    המגבה עבור הרכב הוא בעצם מכשיר שהמטרה שלו היא הגבהת הרכב. ההגבהה מתבצעת באופן כזה, שמי שמטפל ברכב יצטרך להקדיש מינימום של מאמץ בהגעה לאזור שבו יש לטפל, ומקסימום תשומת לב לטיפול בחלק הבעייתי או בהחלפה שלו. מוכח מעבר לכל ספק שככל שהאמצעים העומדים לרשותו של המוסכניק, ובכלל זה מגבה לרכב איכותי ומקצועי, הם איכותיים יותר, כך התוצאה הסופית של הטיפול היא טובה יותר. והמשמעות ברורה לכולם – רכב שמטופל טוב יותר הוא גם בטיחותי יותר. ישנם סוגים שונים של מגבהים, ובכלל זה מכניים והידראוליים, אבל באופן כללי המטרה של כל המגבהים דומה.

על מה חשוב להקפיד כאשר משתמשים במגבהים לרכבים

    טיפול ברכב באמצעות מגבה לרכב מאפשר למכונאי לבצע ברכב מגוון רחב של פעולות בקלות ובמהירות. יחד עם זאת, חשוב מאד להקפיד על כללי הבטיחות. 1. יש לפעול אך ורק על פי הנחיות היצרן, באשר לאפן ההרמה ומשקל הרכב. 2. המפעיל של המגבה יהיה אדם שקיבל הדרכה מתאימה, בהתאם לחוק. 3. מגבה לרכב חייב לעמוד בתקנים הנהוגים בישראל. באופן כללי, מה שמשותף לכל ההנחיות לעיל והנחיות נוספות הקשורות בנושא, הינו שמירה על הביטחון של מפעיל המגבה עצמו ושל האנשים בסביבה שלו. ככל שהמגבה עבור הרכב הוא איכותי ובטיחותי יותר, כך התוצאות של הטיפול ברכבים עשויות להיות טובות יותר. אם יש לכם עניין ברכישה של מגבה לרכב, אתם במקום הנכון. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנו נסייע לכם לבחור את המגבה המתאים ביותר לדרישות ולצרכים שלכם,
תפריט