ליפט לרכב

ליפט לרכב

ליפט לרכב

אחד הדברים החשובים ביותר בכל מוסך הוא האופן שבו הוא בנוי והציוד שיש בו. כדי למקסם את מלוא הפוטנציאל הרווחי של המוסך צריך לבנות אותו בצורה כזו שהקיבולת בו תהיה גדולה. ליפט לרכב הנו מכשיר גדול שתופס לא מעט שטח עבודה במוסך שלכם אולם למרות זאת תראו שברוב המוסכים יש כמה ליפטים שכאלה. הסיבה לכך היא החשיבות של הליפטים לכל מוסך. ללא ליפטים כמעט ולא ניתן לספק שירותי בדיקות ותיקונים ללקוחות. אלה משמכים להרמת הרכבים ומאפשר לטכנאי הרכב סביבת עבודה נוחה ומאפשרת לבצע את הבדיקות והתיקונים ברכב בצורה נכונה ומקצועית.

סוגי ליפטים שונים לרכב:

בעוד ישנם גם סוגי ליפטים למשאיות, קרונות רכבת וליפטים מיוחדים להגבהות יש גם ליפטים לרכב המתחלקים לכמה סוגים.

  • ליפטים בוכנתיים תת קרקעיים – ליפטים מאוד נוחים לשימוש ומאפשרים גישה נוחה לרכבים, הרמת הרכבים בצורה בטוחה ונוחה, ללא המסילות הארוכות המאפיינות ליפטים אחרים וללא עמודים צדדים התופסים מקום ולעתים מפריעים למהלך העונה גם כן.
  • ליפט מספריים – ליפטים פופולריים מאוד בעיקר במוסכים שבהם מטפלים ברכבים פרטיים. מדובר בליפטים מאוד נוחים ואסתטיים, יכולים להשתלט בתוך הרצפה או עליה. כאשר משלבים אותם בתוך הרצפה כשהם מקופלים הם אינם בולטים על פני הרצפה ומאפשרים סביבת עבודה בטוחה ונוחה יותר. מרימים בצורה בטוחה ונוחה את הרכבים ומאפשרים גישה נוחה לטיפול ברכב.
  • ליפטים 2 עמודים – ליפטים נוחים מאוד לעבודה הכוללים זרועות טלסקופיות המאפשרות להרים את כל סוגי הרכבים הפרטיים עד ג'יפים וטנדרים. נוחים מאוד, יכולים לשאת משקלים כבדים, זמן הרמה מהיר ואינם תוספים הרבה מקום.
  • ליפטים 4 עמודים – ליפטים מסיביים יותר המתאימים לרכבים בעלי משקלים כבדים יותר. אומנם תופסים יותר מקום אך בהחלט מספקים הרמה בטוחה יותר.

שימוש יומיומי בליפטים:

הליפטים אינם דורשים תחזוקה מיוחדת ואמורים להיות עמידים וחזקים לעשרות שנים של שימוש. במוסכים בעלי עבודה מרובה הליפטים יהיו ככל הנראה במרכז הפעילות של המסך מדי יום. רכב יוצא – רכב נכנס על הליפט. כאשר אתם רוכשים ליפט לרכב עבור המוסך שלכם חשוב לבחור בליפט איכותי וחזק, שיכול לשאת משקלים של מגוון רכבים גדול ויכול להתאים לכלי הרכב שאתם מספקים להם שירות במוסך. חשוב להבין כי לא מדובר במשחק וכי חשוב לבחור בליפטים הבטוחים לשימוש גם עבור העובדים שלכם, גם עבור מוניטין המוסך וכמובן כדי לאפשר את העבודה בצורה נוחה ובטוחה.

אנו בחברת עידן ציוד למוסכים מתמחים בייבוא, שיווק ותחזוקה של ציוד למוסכים. נוכל לספק לכם ליפט לרכב מסוגים שונים, מגבהים, מכונות מחזור גז, ציוד שמנים, מדחסי אוויר ועוד – הכול תחת קורת גג אחת. נשמח לסייע לכם גם בתכנון יעיל של המוסך והציוד בו לשיפור יעילות העבודה בו. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

תפריט